ERJ-M1WSF15MU
MFR.Part #
ERJ-M1WSF15MU
JLCPCB Part #
C4150670
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 1W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS