ERJ-L1WUF97MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF97MU
JLCPCB Part #
C3997655
Description
-55℃~+125℃ 1W 97mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS