ERJ-L1WUF95MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF95MU
JLCPCB Part #
C4114011
Description
-55℃~+125℃ 1W 95mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS