ERJ-L1WUF69MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L1WUF69MU
JLCPCB Part #
C1724360
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 69mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS