ERJ-L1WUF64MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF64MU
JLCPCB Part #
C1724576
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 64mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS