ERJ-L1WUF62MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF62MU
JLCPCB Part #
C1724531
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS