ERJ-L1WUF59MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF59MU
JLCPCB Part #
C1724567
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 59mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS