ERJ-L1WUF55MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF55MU
JLCPCB Part #
C1724736
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 55mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS