ERJ-L1WUF51MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF51MU
JLCPCB Part #
C1724735
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS