ERJ-L1WUF48MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF48MU
JLCPCB Part #
C1724750
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 48mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS