ERJ-L1WUF45MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF45MU
JLCPCB Part #
C4056102
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 45mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS