ERJ-L1WUF42MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF42MU
JLCPCB Part #
C4146100
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 42mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS