ERJ-L1DUF85MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF85MU
JLCPCB Part #
C4239238
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 85mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS