ERJ-L1DUF80MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L1DUF80MU
JLCPCB Part #
C4226979
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 80mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS