ERJ-L1DUF73MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF73MU
JLCPCB Part #
C3983735
Description
-55℃~+125℃ 500mW 73mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS