ERJ-L1DUF71MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF71MU
JLCPCB Part #
C4301543
Description
-55℃~+125℃ 500mW 71mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS