ERJ-L1DUF69MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF69MU
JLCPCB Part #
C3923829
Description
-55℃~+125℃ 500mW 69mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS