ERJ-L1DUF60MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF60MU
JLCPCB Part #
C3948376
Description
-55℃~+125℃ 500mW 60mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS