ERJ-L1DUF56MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF56MU
JLCPCB Part #
C4223627
Description
-55℃~+125℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS