ERJ-L1DUF51MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF51MU
JLCPCB Part #
C4196891
Description
-55℃~+125℃ 500mW 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS