ERJ-L1DUF43MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF43MU
JLCPCB Part #
C4318382
Description
-55℃~+125℃ 43mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS