ERJ-L1DUF42MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF42MU
JLCPCB Part #
C4217199
Description
-55℃~+125℃ 42mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS