ERJ-L1DUF41MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF41MU
JLCPCB Part #
C4252767
Description
-55℃~+125℃ 41mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS