ERJ-L1DKJ47MU
MFR.Part #
ERJ-L1DKJ47MU
JLCPCB Part #
C20024185
Description
-55℃~+125℃ 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS