ERJ-L14UJ99MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L14UJ99MU
JLCPCB Part #
C4309464
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 330mW 99mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS