ERJ-L14UJ91MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ91MU
JLCPCB Part #
C4252298
Description
-55℃~+125℃ 330mW 91mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS