ERJ-L14UJ89MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ89MU
JLCPCB Part #
C4145864
Description
-55℃~+125℃ 330mW 89mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS