ERJ-L14UJ87MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ87MU
JLCPCB Part #
C4109802
Description
-55℃~+125℃ 330mW 87mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS