ERJ-L14UJ86MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ86MU
JLCPCB Part #
C4084594
Description
-55℃~+125℃ 330mW 86mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS