ERJ-L14UJ82MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ82MU
JLCPCB Part #
C4125573
Description
-55℃~+125℃ 330mW 82mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS