ERJ-L14UJ76MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ76MU
JLCPCB Part #
C4097888
Description
-55℃~+125℃ 330mW 76mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS