ERJ-L14UJ69MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ69MU
JLCPCB Part #
C4074852
Description
-55℃~+125℃ 330mW 69mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS