ERJ-L14UJ67MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ67MU
JLCPCB Part #
C4299734
Description
-55℃~+125℃ 330mW 67mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS