ERJ-L14UJ59MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ59MU
JLCPCB Part #
C3965628
Description
-55℃~+125℃ 330mW 59mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS