ERJ-L14UJ57MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ57MU
JLCPCB Part #
C3983502
Description
-55℃~+125℃ 330mW 57mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS