ERJ-L14UJ56MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L14UJ56MU
JLCPCB Part #
C3986983
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 330mW 56mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS