ERJ-L14UJ55MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ55MU
JLCPCB Part #
C4023273
Description
-55℃~+125℃ 330mW 55mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS