ERJ-L14UJ38MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ38MU
JLCPCB Part #
C4229267
Description
-55℃~+125℃ 330mW 38mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS