ERJ-L14UJ35MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ35MU
JLCPCB Part #
C3968943
Description
-55℃~+125℃ 330mW 35mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS