ERJ-L14UJ34MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ34MU
JLCPCB Part #
C4312632
Description
-55℃~+125℃ 330mW 34mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS