ERJ-L14UJ32MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ32MU
JLCPCB Part #
C3914737
Description
-55℃~+125℃ 32mΩ 330mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS