ERJ-L14UF63MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF63MU
JLCPCB Part #
C4085330
Description
-55℃~+125℃ 330mW 63mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS