ERJ-L14UF62MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF62MU
JLCPCB Part #
C4244792
Description
-55℃~+125℃ 330mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS