ERJ-L14UF28MU
MFR.Part #
ERJ-L14UF28MU
JLCPCB Part #
C4105782
Description
-55℃~+125℃ 28mΩ 330mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS