ERJ-L14KJ47MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L14KJ47MU
JLCPCB Part #
C20024179
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 333mW 47mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS