ERJ-L14KJ20MU
MFR.Part #
ERJ-L14KJ20MU
JLCPCB Part #
C20024175
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20mΩ 333mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS