ERJ-L12UJ96MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ96MU
JLCPCB Part #
C4289607
Description
-55℃~+125℃ 500mW 96mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS