ERJ-L12UJ88MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ88MU
JLCPCB Part #
C4195160
Description
-55℃~+125℃ 500mW 88mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS