ERJ-L12UJ57MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ57MU
JLCPCB Part #
C4226962
Description
-55℃~+125℃ 500mW 57mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS