ERJ-L12UJ56MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ56MU
JLCPCB Part #
C4086902
Description
-55℃~+125℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS